Aktywny samorząd 2024

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BIAŁEJ PODLASKIEJ INFORMUJE O REALIZACJI PILOTAŻOWEGO PROGRAMU AKTYWNY SAMORZĄD W 2024 ROKU finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Głównym celem programu jest wyeliminowanie lub zmniejszenie barier ograniczających uczestnictwo beneficjentów pomocy w życiu społecznym, zawodowym i w dostępie do edukacji.

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W BIAŁEJ PODLASKIEJ INFORMUJE o możliwości złożenia wniosku elektronicznie przy pomocy portalu SOW PFRON

Z systemu SOW możesz skorzystać wchodząc na stronę: sow.pfron.org.pl .

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z możliwości złożenia wniosku w formie elektronicznej bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami programu. Wnioski na edycję programu w 2024 r. można będzie składać od dnia 01 marca 2024 r. Wnioski o przystąpienie do programu będą dostępne na stronie internetowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej w zakładce / dokumenty do pobrania – pomoc osobom niepełnosprawnym – wnioski i załączniki Aktywny Samorząd 2024 r./ od dnia 1 marca 2024 r.