Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka i Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

06 czerwca 2023 roku odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego i Dnia Dziecka. W tym roku oprócz dzieci i młodzieży przebywającej w pieczy zastępczej na terenie powiatu bialskiego gościliśmy także dzieci i młodzież z Ukrainy wraz z opiekunami zastępczymi. Piknik rozpoczął się od podziękowań sponsorom oraz wolontariuszom, którzy bezinteresownie pomagali nam przy przygotowaniu bezpiecznego domu dla uciekających przed wojną na Ukrainie rodzin zastępczych. Następnie Pani Dyrektor Małgorzata Malczuk wręczyła wyróżnienia dla czterech rodzin zastępczych. Część oficjalną zakończył mini musical przygotowany przez dzieci z Stowarzyszenie Jedno Serce pod opieką Studio Piosenki METRO – Biała Podlaska / Międzyrzec Podlaski / Łosice z Panem Markiem Chmielem oraz Panią Małgorzata Lewińska.

Na Dzieci, jak co roku czekało mnóstwo atrakcji: konkurs talent show z nagrodami, dmuchańce, animatorzy, malowanie, twarzy, wata cukrowa, popcorn, pizza, tradycyjna już zupa pomidorowa, grill oraz food track.

Dziękujemy wszystkim obecnym za wspólnie spędzony czas i zabawę.

Zapraszamy za rok 🙂