PRZYJDŹ – MOŻEMY CI POMÓC

PROGRAM ODDZIAŁYWAŃ PSYCHOLOGICZNO – TERAPEUTYCZNYCH DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE

Jeśli czujesz, że trudno Ci radzić sobie z własną agresją wobec członków rodziny, jesteś osobą, która w relacjach z najbliższymi stosuje lub stosowała przemoc

PRZYJDŹ – MOŻEMY CI POMÓC

Przygotowany Program oddziaływań psychologiczno – terapeutyczny dla osób stosujących przemoc w rodzinie pozwoli na poprawę jakości życia Twojego i Twojej rodziny. Dzięki otrzymaniu wsparcia możesz poprawić umiejętności komunikacji z osobami najbliższymi, a dzięki temu żyć bez stosowania przemocy.

JAK SIĘ UMÓWIĆ NA SPOTKANIE?

Aby umówić się na pierwsze spotkanie prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel.: 83-343-70-66.

KIEDY?

1.Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 05.08.2021r. w godzinach od 15.30 do 18.30.

2.Następnie będą prowadzone spotkania grupowe i indywidualne zaplanowane w dogodnych terminach. Program zakończy się 31 października 2021r.

Ponadto w ramach Programu zostaną przeprowadzone spotkania par małżeńskich/partnerskich, których terminy uczestnicy uzgodnią w trakcie trwania Programu z osobami prowadzącymi.

GDZIE?

Spotkania odbywają się w siedzibie PCPR w Białej Podlaskiej, ul. Brzeska 41, pokój 337,338 (III piętro).

Dodatkowe informacje uzyskacie Państwo u pracowników PCPR lub osób prowadzących Program pod nr tel. 83-343-70-66.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej