Światowy Dzień Świadomości Autyzmu 2021

Obrazek przedstawiający niebieskie serce, stworzony z odcisków dłoni

Dyrektor i Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej włączają się w obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

W tym dniu pamiętamy o całej społeczności, która pełni misję na rzecz osób z autyzmem . Dziękując, za Waszą wytrzymałość w dążeniu do sukcesu Waszych Podopiecznych. To dzięki wytrwałej pracy terapeutów, rodziców młody człowiek może przeżyć dzieciństwo bez przemocy a dorosłość bez lęku.

Drodzy Rodzice razem ze swoimi dziećmi jesteście „superbohaterami”. Razem z Wami chcemy ubogacać świat niezwykłą wrażliwością, empatią, otwartością, zrozumieniem.

Pamiętamy, dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego.

Dyrektor Małgorzata Malczuk i Pracownicy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Białej Podlaskiej

Zdjęcie grupowe przedstawiające pracowników PCPR z przypietymi niebieskimi kokardami z okazji obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu