DZIEŃ PRACOWNIKA SOCJALNEGO

21 listopada to Dzień Pracownika Socjalnego i jest ustawowym świętem wszystkich pracowników służb społecznych, z tej okazji zorganizowano uroczyste spotkanie kadry pomocy społecznej z Powiatu Bialskiego. Udział wzięli Mariusz Filipiuk – Starosta Bialski, Tomasz Andrejuk – Przewodniczący Komisji Spraw Społecznych, Halina Mincewicz – Dyrektor PCPR, Dyrektorzy i pracownicy Domów Pomocy Społecznej, Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych, Rodzinnych Domów Dziecka, Warsztatów Terapii Zajęciowej, Powiatowego Ośrodka Wsparcia i Organizacji Pozarządowych działających na terenie powiatu. Starosta Bialski w swoim wystąpieniu podziękował wszystkim pracownikom pomocy społecznej z terenu powiatu za codzienny trud w pracy na rzecz drugiego człowieka Wręczono przedstawicielom jednostek symboliczne podziękowania i kwiaty. Spotkanie zakończono uroczystym wspólnym obiadem.